صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > گزارش > «ملت ایران صلح میخواهد و آزادی »

«ملت ایران صلح میخواهد و آزادی »

جمعه 17 فوريه 2012

به آنهايی که بر طبل جنگ میکوبند
صراحتا ميگوييم:

هنری کیسینجر، وزیر خارجه اسبق آمریکا که علیرغم کهولت سن - ۸۹ سال- همچنان سیاست های استراتژیک امریکا را تعیین می کند در آخرین مصاحبه خود که در آپارتمانِ شخصی اش با وی انجام شد، گفت:
آمریکا در حالِ گسترش دام برای روسیه و چین است و دراین استراتژی آخرین میخِ "تابوت"، ایران است. کشوری که هدفِ اصلی‌ اسرائیل است. جنگ میتواند شروع شود. من به پنتاگون گفته بودم که هفت کشورِ خاورِ میانه بدلیل منابع طبیعی آنها باید مهار شوند.(بر آنها مسلط شد) آخرینِ آنها ایران است. برای این استراتژی پنتاگون تقریبا خوب عمل کرده و فقط ایران مانده است. ایران می تواند شرایط را به نفعِ ما رقم بزند. ‌نیرو‌های جوانِ ما آمادگی چنین جنگی را دارند و ما میتوانیم از پس آن بر بیائیم. اگر "نفت" را مهار کنیم، کشور‌ها را مهار کرده ایم و وقتی‌ "غذا" را مهار کنیم، ملت‌ها را مهار کرده ایم.*

هموطنان آزاده

یکی از برجستگی های تفکر و منش ملیون راستین جدا دیدن کشور ایران، مصالح و منافع آن از جمهوری فاسد و منفور اسلامیست. و ما با صراحت و جدیت میگوییم و یقین داریم که ایران را جنگی خانمانسوز و ویرانگر تهدید میکند. جنگی که در پیامدش اگر بالفرض یک پارچگی آن پايدار هم بماند، ساليانی بس دراز طول خواهد کشيد تا دگر بار زير ساخت های صنعتی و ساختمانی و روانی ملت ايران به حالتی که امروز ميباشد، برسد.
اين سخنان بدان معنی نيست که ما بايد در کنار بی وطنان و جنايت پيشه گان حاکم قرار گيريم و از آنها دفاع کنيم. نه! هرگز! حکومت ها می آیند و میروند، ایرانی و ایران را باید حفظ کرد! ما دربرابر جنگ طلبان خواهیم ایستاد. آنچه برای ما ايرانيان مهم است حفظ استقلال و تماميت ارضی ايران و دفاع از کيان ايران زمين در برابر هر متجاوز است، اعم از متجاوزان و غارتگران درونی يا متجاوزان برون مرزی.
انگليس و امريکا بخوبی ميدانند که ملت هوشمند ايران دارای حافظه تاریخی قوی ميباشد. ما توطئه مشترک انگليس و امريکا در سال 1954 (کودتای 28 مرداد) را فراموش نکرده ايم
.
اسرائیلی ها نیز نباید لحظه ای فراموش کنند که این شیرازه ای که ساخته اند هنوز هم پس از گذشت نیم قرن بسیار شکننده است. آیا آنها حساب پی آمدهای این جنگ را که در افکار عمومی جهان یکی از محرکه های آنند، کرده اند؟

ملت هايی پايدار خواهند ماند که مبشر مهروزری و انسان دوستی و احترام به حقوق ديگران باشد.
هممیهنان، آمریکا سالهای مدیدیست که برخلاف دیگر قدرتهای بزرگ اقتصادی که پشتوانه ارزهای ملی آنها طلا می باشد، با دست باز هر وقت و هر مقدار که صلاح میداند دلار چاپ کرده و به بازار عرضه میکند. بی شک مهمترین پشتوانه دلار، ارتش آمریکا، بعنوان یک سیستمی مرکب از سلاح ، نیروی انسانی و دانش نظامیست. سیستمی که در آن چندین برابر تمام سیستم های جنگی دیگر جهان بایکدیگر، "سرمایه گذاری های نجومی" شده و این سرمایه باید "سودش" را بدهد. تاریخ جهان هیچگاه یک چنین تراکم سلاحی که امروز در خلیج فارس و پشت مرزهای ایران سنگر گرفته، ندیده است. حال، متحجرانی که با کمک همین آمریکا سی و سه سال پیش ایران را غصب کرده و ملت را به اسارت گرفته اند، میخواهند با این غول بی شاخ و دم بجنگند؟ فقط برای لیبی جنگنده های ناتو 27000 پرواز داشتند. نتیجه این "پروازهای انساندوستانه" بیش از 87000 کشته و کشوریست که ویرانی هایش را رسانه های "آزاد" غرب هنوز هم اجازه ندارند که نشان دهند. جنگ غرب با ایران "کیفیتی" خواهد داشت که حتی برای موسسات معتبر تحقیقاتی نظامی نیز هنوز ابعادش کاملا روشن و شناخته شده نیست.
هموطنان، لحظه ای ایران را تجسم کنید، همانند پیکری نحیف و خسته از ظلم و ستم، غارت و چپاول این دزدان سر این گردنه تنگ تاریخ، این تاریکفکران ایرانستیز، این حکام خودکامه ای که چندین سده دیرتر از تاریخ مصرفشان سر از لجنزار متعفن حوزه و حجره برون آورده اند و می خواهند کشور را با توهمات "سیاسی" خود، با تفتیش عقاید، با شکنجه، قتل و کشتار به تاریکی قرون وسطی بازگردانند. آنها از اخلاق بی اخلاقی، از انسانیت، بردگی و از آزادگی، اسارت مذهبی، آنهم مذهبی که خود را با زور شمشیر، دروغ و ریا، تقییه و خرافات تحمیل کرده و جان و تن گرفته است، میفهمند .

جمهوری اسلامی قصد دارد برنامه هسته ای خود را تا قابلیت ساختن بمب اتمی برساند و از این راه موجودیت خود را تثبیت نماید. با این وجود برکناری جمهوری اسلامی را جبهه ملی ایران تنها حق منحصر به فرد ملت ایران میداند که میتواند از راه گسترش مبارزات سیاسی، نافرمانی مدنی، تظاهرات سراسری در خیابانها، در کارخانه ها و اعتصاب عمومی میسر گردد. جبهه ملی ایران هرگونه حمله و مداخله نظامی بیگانگان را قویا محکوم میکند. جنگنده های آمریکا و اسرائیل بر ایران نقل و نبات نخواهند ریخت. تجربه بمبارانهای ناتو در سربستان و لیبی نشان داد که آنها کشور را ویران خواهند کرد. از چنان بمب باران ها تنها صنایع نظامی آمریکا و حاکمیت جمهوری اسلامی سود خواهند برد و نه ملت ایران. ملت ایران ترجیح میدهد که خود با این رژیم اهریمنی مبارزه کرده و بساطش را برچیند تا اینکه کشورش نخست ویران شود و سپس در یک جنگ داخلی تکه پاره گردد.
جبهه ملی ایران تنها از پشتیبانی مسالمت آمیز مخالفین نظام جمهوری اسلامی برای احقاق حقوق شهروندی خود استقبال میکند. استقرار دمکراسی فقط از طریق حاکمیت ملت ایران و آنهم تنها با اعمال اراده آزاد ملت در گزینشی آزاد و منصفانه در شرایطی آرام و بدور از تنشهای گوناگون ممکن است.
ایرانیان آزاده
،
ایران ما ناخواسته و چشم بسته با آهنگی شتابان بسوی آوردگاهی شوم رانده میشود، چونان طعمه ای دربرابر هیولای جنگ، جنگی جانکاه در خدمت قدرت و منافع اقتصادی و سوق الجیشی آمریکا و اسرائیل از سویی و آز و ولع دزدان و جنایتکاران ماجراجوی معمم و مکلای جمهوری اسلامی از دیگرسو. هموطنان برماست که هرکجا که هستیم و با هر وسیله ای صلاح میدانیم صدای اعتراض ملت ایران را علیه جمهوری اسلامی، علیه جنگ وعلیه جنگ طلبان بلند کنیم. وظیفه میهنی میلیون ها ایرانی در برون از ایران باید تلاش و کوشش فراوان علیه جنگ و جنگ طلبان هر دو طرف باشد
.
پیش از هر حقی، حق مسلم ملت ایران

زندگی شرافتمندانه در صلح و امنیت است!

پاینده ایران

جبهه ملی ایران- آمریکا و اروپا

http://www.jebhemelli.info/

http://www.jminews.com/news/fa/


*http://gramercyimages.com/blog1/tag/war

کپی رایت © 2020 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0