صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > گزارش > گزارش کمپین سفارت سبز در خصوص مصادره به مطلوب جنبش سبز، توسط ائتلاف ضدملّی، چپ های (...)

گزارش کمپین سفارت سبز در خصوص مصادره به مطلوب جنبش سبز، توسط ائتلاف ضدملّی، چپ های وابسته و اصلاح طلبان حکومتی

دو شنبه 14 مارس 2011

احتراما باستحضار میرساند: چند سند خیلی محرمانه واصله از همکاران عضو کمپین سفارت سبز از داخل نمایندگی های رژیم جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور حاکی است: در پی پیشرفت های گام به گام جنبش سبز ملت ایران بسوی یک نهضت رهای بخش ملی و ساختار شکن و برانداز که پس از طرح خواسته های اولیه جنبش مبنی بررأی من کو؟ و سرکوب بیرحمانه و خشن آن حاصل گردید ، مغز متفکر توطئه چینان دستگاه رهبری علیه مردم ایران اعم ازحسین طائب و حسین شریعتمداری گرفته تا وزارت اطلاعات بیت سید علی خامنه ای، چند دستورالعمل بکلی سرّی، بامضای منوچهر متکی وزیر خارجه سابق و اخیرا یک تلکس سرّی بامضای علی اکبر صالحی وزیر خارجه رژیم کودتا به نمایندگی های خارج از کشوردر خصوص ضرورت مقابله با اپوزیسیون خارج از کشور ارسال و طی آن اجرای سریع،مدبرانه، محرمانه آن بشرح زیر تأکید گردیده است.

1-طی تماس با اپوزیسیون ناراضی امّا مخالف براندازی نظام اسلامی و توضیح عمکرد فتنه اخیر و وابستگی این فتنه به صهیونیسم و استکبار جهانی در رأس آن آمریکا و اتحادیه اروپا،خطر بازگشت رژیم منحط گذشته بعنوان دشمن مشترک ما و مورد مخاطره قرار گرفتن کل نظام غیر وابسته و مستقل جمهوری اسلامی ایران به این محافل را خاطر نشان ساخته،آنان را در مقابل دشمنان مشترک همچون اوایل انقلاب دعوت باتحاد نمایید.

2-هدف، ایجاد شرایط اتحاد همه نیروها همچون اوائل انقلاب است.بسیاری ازین رهبران که هنوز در قید حیاتند،نیات واقعی مقام معظم رهبری را در مورد خود و گروهشان میدانند و به تجربه هم آزموده اند.در مقاطعی البته در گذشته،شرایط از دسترس معظم له خارج،که منجر به مقهور شدن این عزیزان از سوی برخی نیروهای دافعه گرا واقع گردید.جریانات اخیر شرایط بازگشت آنان به کار مشترک را فراهم ساخته است

3-اکنون با همکاری مشترک عناصر مندرج در بند یک با گروه های برانداز رژیم ،کل نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی حاصل خون شهدای انقلاب،مورد مخاطره قرار گرفته و جذب نیروهای وفا دار انقلاب ضرورت حیاتی یافته است.

4-طی تماس با متحدان سابق انقلاب و دوستان آزرده خاطر حاضر و دعوت آنها به همکاری ،ضرورت ایجاد یک تشکل متحد و یکپارچه در خارج از کشور را در مقابل توطئه اتحاد نیروهای ضدانقلاب و برانداز،تحت نظارت صهیونیسم و استکبار،خاطرنشان نموده اولویت را به گره های چپ گرا اعم از حزب توده، حزب کمونیست کارگری، چریک های فدایی خلق اکثریت و نیز دوستان اصلاح طلب ناراضی مقیم اروپا و آمریکا بدهید.

5-آن نیروهایی که بر اساس دستورالعمل شماره......مورخ....ایجاد و بصورت جریان موازی فتنه اخیر عمل نموده اند،بدون ذکر عنوان،به ائتلاف و اتحاد فوق پیوسته،از نظر تبلیغاتی و رسانه ای پشتیبانی نمایید.با همکاری اپوزیسیون مجازی،مردم از حالت فعال به انفعال در آمده،اپوزیسیون واقعی یک گام به نابودی نزدیکتر میگردد.قبلا سیاست تهاجمی اطلاعاتی جدید تشریح گردیده و گفته شد با ورود اپوزیسیون مجازی در صحنه،راهکارهای منفعل کننده و دور کردن فتنه از صحنه رقم میخورد و تا حذف عناصری که پتانسیل و انرژی تحریک مردم به مقاومت را دارند ادامه یافته و سرانجام مسیر رویداد ها بسمتی هدایت میگردد که اصلاح طلبان وابسته و وفادار بعنوان تنها آلترناتیو باقیمانده معرفی میگردد .عنصر جذب و دفع و حذف ضرورتا و هر بارباید مورد بررسی قرار گیرد.ترساندن مردم از جنگ و تجزیه مانع از رادیکال شدن میشود.

در خاتمه، ضرورت رعایت نکات ایمنی در بخشنامه شماره .... مورخ .... بار دیگر گوشزد میگردد اینک با توجه بمراتب فوق این کمپین مطالب زیررا به منظور حفظ هوشیاری هموطنان خاطرنشان می سازد.

1-رژیم ولی فقیه در آستانه فروپاشی نهایی است. در نتیجه در کمال یاس و ضعف و نا امیدی دست بدامن رهبران سابق اپوزیسیون شده که در انقلاب 1357با روحانیون ائتلاف نموده و شریک اول قدرت بعد از فروپاشی نظام گذشته با روحانیون شدند. بعدا با خیانت به همین متحدان، انقلاب را مصادره و بانحصار روحانیت قشری بنیاد گرای خود در آوردند. برهمین اساس در آستانه پیروزی جنبش سبز و سقوط خود، در صدد استمالت ازین عناصر بر آمده، انان را برای ایجاد نفاق در اپوزیسیون خارج از کشور و نیز ممانعت از اتحاد فراگیر ساختارشکن و سرانجام شرکت در قدرت دعوت نموده اند. فعل و انفعالات اخیر آقایان مهاجرانی، فرخ نگهدار و کدیور و....در همین راستا می باشد.

2-رژیم همزمان در پی معامله با برخی از سران جنبش سبز و تعدیل خواسته ها و انتظارات آنها به کمک اصلاح طلبان حکومتی در داخل و خارج بوده واز هم اکنون با تغییر لحن گفتار و رفتار برخی ازاین عناصر در داخل و خارج، در حال رسیدن به حد نصاب خواسته های مورد نظر و مصادره به مطلوب جنبش سبز ملت ایران دراین چهار چوب و اتصال گروه مندرج در بند یک و بند 2 می باشد.

3-بعلت مشی مستقل و بی طرفانه این کمپین و خطای نابخشودنی آن از نظر رژیم ولی فقیه در دعوت به اتحاد همه نیروهای اپوزیسیون در چهارچوب استقرار یک سیتم دموکراتیک سکولار مبتنی بر اعلامیه جهانی حقوق بشر و تعیین تکلیف نهایی نظام حکومتی آینده با رفراندوم و ریزش نیروها در وزارت امورخارجه که تاکنون منجر به تغییر وزیر خارجه و ریزش نیروهای این وزارتخانه گردیده، موجب شده، رژیم ولی فقیه با بستن شمشیر ها از رو علیه این کمپین، با تمامی توان و بودجه و امکانات دستگاه اهریمنی حکومتی اش و نیز عناصر وابسته به خود و مزدوران همیشه در صحنه اش در خارج بهر نحو ممکن در راستای نابودی این کمپین وارد عمل شود ،برهمین اساس این کمپین طی چند ماه اخیر آماج حمله های این نیروهای اهریمنی قرار گرفته است.

این گزارش مستند به مدارک مثبته با همکاری مشترک اعضای این کمپین در داخل و خارج تهیه، اسناد مربوطه پس از پیروزی نهایی مردم در اختیار کتابخانه ملی ایران گذاشته خواهد شد.

کمپین سفارت سبز ملت ایران

دفتر مرکزی-اسلو

کپی رایت © 2020 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0