صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > دیدگاه‌ها > ترفندهای اطلاعاتی - سپاهی اربابان خارجی علی اکبر...

ترفندهای اطلاعاتی - سپاهی اربابان خارجی علی اکبر...

چهار شنبه 16 مه 2018

ترفندهای اطلاعاتی - سپاهی اربابان خارجی

علی اکبر امید مهر دیپلمات ایرانی پناهنده به غرب

طرح های رژیم در چرخش مصائب و باخت های خود، علیه مردم ایران:

بعد از چهل سال جنایت در ایران و ایجاد حمام خون در منطقه و کشتار انسانهای بیشمار در گوشه و کنار جهان،اکنون به یک باره همه چیز علیه رژیم متحول شده ،همچون بازی دو مینو،شکست در پی شکست،باختهای گوناگون یکی بعد از دیگری، و اینکه پایگاههای قدرت اش را از دست میدهد.تا به نقطه صفر برسد.هرگز طی این چهار دهه،اینهمه مصیبت و خرابی بطور یکجا و مجتمع بر سر رژیم آوار نشده بود.این به بن بست رسیدن ها و اقسام ورشکستگی ها در همه امور داخلی و خارجی،آخرین روزهای رژیم را به شمارش در آورده است.بعد از خروج آمریکا از برجام و برنامه بازگشت تحریم های ساختار شکن،نقشه راه کاخ سفید،در به زانو در آوردن رژیم و عقب نشینی از همه پایگهایی قدرت و رقم خوردن لحظه شمارش معکوس مرگ و زندگی،اکنون با انفجار بمب های خبری،در راستای انحراف افکار عمومی از تمرکز قوای ملت در امر فروپاشی نهایی و کمک گرفتن از ارباب انگلیس و روس،با عناوینی چون تغییر رژیم بمصلحت نیست.یا هر نوع تغییر به جایگزینی امثال سلیمانی ها منجرمیشود.که بمنظور ایجاد لرزه در دلها از تغییر دیکتاتوری نعلین به دیکتاتوری چکمه نظامی از نوع بدخیم سپاه قدسی..انجام میگیرد.همه و همه در راستای خاموش کردن حرکت امید و خیزش عمومی و اقدامی است که در دل و روح و روان ملت ایران برای رهایی ازین بساط اهریمنی ایجاد شده است.رژیم هر اندازه جنگ زرگری با جناحهای قدرت اش می کند و هر چه می بافد و ارباب اش هرچه سفارش می کند و هذیان در میدهد،آنچه مسلم و قطعی است.این است که این رژیم در همه چیز به بن بست رسیده،در همه چیز به ورشکستگی مطلق رسیده،بعنوان یک مریض با مرض بدخیم همه ازش دوری میجویند و بازنده بزرگ جریانات روز است. و از این قبیل ترفندهای اطلاعاتی سپاهی اربابان خارجی و مجموعه بیت فاسد رهبری کار بجایی نمی برد. ملت عزم پاکسازی این جرثومه فساد از ایران را دارد.رهبر بزرگترین قدرت جهان با کابینه اش در کنار ملت ایران است و نتیجه دیپلماسی سیار وزیر خارجه رژیم نیز جز این جمله نشد که منافع اتحادیه اروپا با متحدش آمریکا بسیار است.راس هرم قدرت در آمریکا،نیز برای اولین بار بخاطر منافع ملی مردم خودش تبدیل به متحد بزرگ و طبیعی ملت ایران درین برهه از تاریح ایران شده است.بالعکس رژیم مریض محتضری است که آخرین نفس هایش را می کشد و علیرغم دوپینگ های بیشمار و زور بیخودی،به همین زودی ها بدست توانمند ملت ایران دفن خواهد شد.این بار این دفن نهایی و صد در صدی و حتمی است.در دام بازی های رژیم و اربابش نیافتیم.با امید به آینده روشن و زیبا متحدا بر خیزیم.

****************************

هشدار؛ وضعیت کشور، وضعیت پایداری نیست

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: نا امید شدن مردم به نفع این جناح و آن جناح نیست. تصور نکنیم وقتی مردم ناامید شوند فقط از یک جریان سیاسی ناامید می‌شوند. مردم اگر ناامید شوند از کل حاکمیت ناامید می‌شوند.

به گزارش اعتماد، مصطفی درایتی، گفت: اینکه مردم تصور کنند وقتی حاکمیت به مشکلات برمی‌خورد جهت‌گیری‌اش به سمت آن‌ها می‌رود و همین که مشکلاتش کم می‌شود مردم را فراموش می‌کند، باعث دلسردی آن‌ها می‌شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه وضعیت کشور، وضعیت پایداری نیست، گفت: سال 97، سال سنگین و سختی برای جمهوری اسلامی چه از نظر منطقه‌ای و بین‌المللی و چه از نظر اقتصادی و مسائل داخلی خواهد بود.

نباید جامعه را عصبانی‌تر کرد

محمدرضا تابش نماینده اردکان و نایب‌رئیس فراکسیون امید با انتقاد از اقدامات خودسرها در برخورد با فعالان مدنی، گفت: شرایط کشور تحمل این تنش‌ها و تشنج‌ها را ندارد. مردم شاهد دلار بالای 8 هزار تومان و سکه بالای 2 میلیون تومان هستند. علاوه بر این مردم شاهد قیمت‌های لجام‌گسیخته در بازار هستند. مردم عصبانی اند و نباید جامعه را عصبانی‌تر، مأیوس‌تر و ناراحت‌تر کنیم. اقدامات خودسرانه می‌تواند موجب التهاب، تشنج و پراکنده کردن بذر یاس و نا امیدی در جامعه شود که در شرایط فعلی سم مهلک است.

شبیه حوادثی که منجر به سقوط رژیم شاه شد

اسکای نیوز در گزارشی اعلام کرد: موج خشم و اعتراض ایران را فراگرفته است. به‌ نوشته روزنامه وال استریت ژورنال، در ماه دسامبر و ژانویه، مردم برای دو هفته دست به تظاهرات زدند. فوران خشم مردم به این دلیل است که فکر می‌کنند سران فاسد که قدرت را در دست دارند در حال تخلیه ثروت ایران هستند. یک فعال کارگری درباره وضعیت وخیم اقتصادی می گوید: اعتراضات کارگری نشانه تعمیق مشکلات اقتصادی است. این بخشی از فضای اعتراضی فزاینده‌ ای است که در ایران وجود دارد. اعتراض انفجاری کارگران شبیه اعتصاب کارگران صنعت نفت در سال ۱۹۷۹ میلادی است که به سقوط رژیم شاه منجر شد.

کپی رایت © 2023 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0