صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > گزارش > تبریک پیروزی بزرگ و تاریخ ساز ملت ایران بر رژیم فاشیستی حاکم : حشمت اله (...)

تبریک پیروزی بزرگ و تاریخ ساز ملت ایران بر رژیم فاشیستی حاکم : حشمت اله طبرزدی

يكشنبه 23 فوريه 2020

هم میهنان عزیز

پیروزی بزرگ و تاریخ ساز شما که با اتحاد و همبستگی ملی و بی نظیر، انتخابات نمایشی رژیم درغگو، سرکوبگر، رانتی و عقب مانده ی ولایت فقیه را تحریم کردید مبارک باد.
ای غرور افرینان اگاه و دلاور، با این تحریم ملی کمر دیکتاتوری را شکستید و راه کشته شدگان مظلوم ابانماه و هواپیمای مسافر بری سرنگون شده توسط سپاه را تداوم بخشیدید.
رژیم مکار تا ساعت ۵ پس از ظهر و تنها ۳ ساعت مانده به پایان رای گیری، نرخ مشارکت را ۲۵ درصد اعلام کرد اما به نا گاه روند اعلام نتایج را متوقف کرده و به روزهای اتی محول کرد تا همچون امار کشته شدگان ابانماه، به سینه ی تاریخ بسپارد!

ای شیر زنان و شیر مردان اگاه و مسئول که بیش از ۸۰ درصد به تحریم این نمایش پرداخته و با این اقدام ضربه ی کاری بر علی خامنه ای و رژیم بی جان تحت امر او وارد ساختید، امروز روز شماست و جا دارد با شعار زنده باد ازادی و جاوید باد نام و یاد شهیدان راه ازادی، گام های بعدی را استوار تر بردارید.

این پیروزی بزرگ انچنان بر پیکر فرتوت رژیم فاشیستی حاکم ضربه وارد ساخت که فرو پاشیدن ان را بیش از پیش نوید می دهد .

باید اگاه باشیم که مبادا چهره های ریاکار و خاکستری رژیم به قصد فریب و باز سازی چهره ی شکسته شده ی این رژیم منفور، وارد میدان شده و بخواهند پیروزی ملت را مصادره کرده، در صفوف متحد ما نفوذ کنند و ما را از ادامه ی راه باز بدارند.

اتحاد و یکدلی و همبستگی خود را برای دموکراسی، حقوق بشر،سکولاریزم، رفاه و امنیت حفظ کرده تا تغییر و بر اندازی این بساط ظلم، رانت خواری، دزدی، فساد ،جهالت و عقب ماندگی ولایی از تلاش و مبارزه باز نایستید.

مجلسی که کمتر از ۲۵ درصد از واجدین شرایط رای از ملت ایران را نمایندگی می کند، فاقد مشروعیت و غاصب است و خامنه ای و همه ی حاکمین در رده های گوناگون، مشروعیت و موجهیت قانونی و سیاسی برای تداوم حکومت نداشته و غاصب هستند.
با وجود درخواست مکرر خامنه ای و سایر نهاد های قدرت از مردم و اختصاص دادن همه ی امکانات حکومتی برای کشاندن مردم در پای صندوق های رای اما اکثریت قاطع ملت از این امر امتناع ورزیدند تا اعلام کنند که کلیت رژیم و سران و نمایندگان ان را قبول ندارند.

جبهه ی دموکراتیک ایران اعلام میکند این نمایش انتخابات،رفراندومی واقعی برای گفتن نه به جمهوری اسلامی بود و اگر هزار بار نیز تکرار شود، نتیجه ای بهتر از ان برای کلیت رژیم و شخص علی خامنه ای ندارد.

زنده باد ازادی و دموکراسی سکولار
برقرار باد عدالت و رفاه عمومی
گسسته باد زنجیر استبداد رژیم حاکم بر ایران

جبهه ی دموکراتیک ایران
۲ اسفند ۱۳۹۸ خورشید

ویژه برنامه - جشن پیروزی ملت ایران در انتخابات - 22/02/2020

کپی رایت © 2023 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0