صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > بیانیه‌ها > این آغاز یک پایان است .....

این آغاز یک پایان است .....

يكشنبه 23 فوريه 2020

حکومت اسلامی می رود که در لابه لای صفحات تاریخ چنگیزی اعقاب ستمگرش از پی قرنها محو شود .

فصل نو دموکراسی و آزادی که این ملت بزرگ از پس یک قرن مبارزه از مشروطه آغازیده اند را به مرثه ظهور نشانند .

این مردم نشان دادند که به بلوع سیاسی رسیده اند وبا کلام بی کلامی در مقاطع مختلف و متمدنانه و مدنی با رژیم گفتگو کرده و این نه بزرگ به معنای انتهای حکومت اهریمنی دینی است که امروز فریاد زدند. این مردم همانگونه که در خاورمیانه پرچم دار آزادی و دموکراسی‌ نهصت های آزادیخواهانه بوده اند. امروز پرچم دار زبان گفتگو ومدنیت تاریخ ساز نویی شدند.
میتوان از طریق همان صندوقی که باید تحول و آزادی را به ارمغان آورد،اگر نشد با تحریمش میشود. این مردم میراث دار حقوق بشرند و صاحب هویت .

از پس قرنها همیشه از پی هجوم ها باز میراث آزادگی سر داده و مهاجم را وادار کرده اند که حامل فرهنگ تمدنش شوند و از خاکش بیرون روند .یا سربدار بوده اند یا یعقوب لیث وار در پاسخ دشمن و یا بابک وار خون به چهره مالیده تا رخسار زردش پس از زخم هایش دشمن را به اشتباه نیندازد که ترسیده است . و یا چون پهلوانان اساطیرش جان به همراه تیر کرده یا چرم پش بند زحمت را درفش کرده اند دیگر اهریمنان محدث در دروغ وخدعه وخرافات برای این مردم حدیث نقل شده ایست که اعتبارش را به گورستان تاریخ حوالت افتاده باشد که نیروهای آزادیخواه ودموکراتیک توان خویش یکی کنند . و اخلاق فراموش شده اهورایی را از پندار نیک به گفتار نیک سر مشق کنند تا پدیدار گر کردار نیک شوند .

از پس این بی اخلاقی اهریمنی کنند تا پدیدار گر کردار نیک شوند . از پس این بی اخلاقی اهریمنی و هویت گم گشته اهورایشان را باز ستانند از پلشت اهریمن دون و راستی برگزیند چون پدرشان که کورش پروردند تا محترم کند حقوق بشر را بر پاره گلی که نتوان گفت چه را ارزش است که ارزشش به اندازه تمامی زیبایی های است که بشر میتواند در پس قرنها آفریده و بیا فریند. این ملت بزرگ امروز ورق تازه ای به افتخار تاریخش اضافه کرد . ملتی به زیبایی قوس وقزلی که از پی بارش پاک بهاری رنگین کمان جهان است .ملتی که از پس قرنها در سختی ها گشادگی ها در غم و شادی ها از پس سوگ سیاوش حوزه فرهنگ نوروز را از شادی هایش جشن گرفته و در جنگ و صلح حلقه های زنجیر محکمی بوده اند .

از هر نژاد ،قوم، ایل و طایفه ای هر کدام به واقع خود توده ای هستند با زیبایی های فرهنگی خویش و مشترک ایرانی بودنشان با معرفت و غیرت ملی کنار هم زیسته و حماسه آفریده اند و کین دشمن را نقش بر آب کرده آمده اند سرفصل نویی از زیبایی را و زیبا زیستن را آغاز نمایند.

۳ اسفند ۱۳۹۸ تهران
دبیر خانه همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران

کپی رایت © 2023 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0