صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > بیانیه‌ها > فراخوان مخالفین جمهوری اسلامی برای به صدا در اوردن قابلمه های خالی در شب ۲۲ (...)

فراخوان مخالفین جمهوری اسلامی برای به صدا در اوردن قابلمه های خالی در شب ۲۲ بهمن

پنج شنبه 3 فوريه 2022

برای به صدا در اوردن قابلمه های خالی در شب ۲۲ بهمن- شماره ی ۸

🔻هم میهنان عزیز ،

۴۳ سال پیش در چنین روزهایی ملت ایران با شعار ، استقلال، آزادی و عدالت اجتماعی دست به انقلاب زد تا شرایط خود را بهبود ببخشد اما شوربختانه؛ طرفداران حکومت دینی ، از معمم تا مکلا به زعامت و رهبری روح‌الله خمینی، بر مسند قدرت تکیه زدند.
ملاهای حاکم بر ایران، حکومتی جبار و یغماگر را بر پا ساختند و کسانی بر مال و جان مردم حاکم شدند، که هیچ ابایی از دروغگویی، غارت اموال ملی، کشتار مخالفین و به نابودی کشاندن فرهنگ و هنر، ما ندارند. آنها آموزه ی « خدعه کردن» را بخوبی آموخته و آنرا در سیاست اداره ی کشور و برخورد با مردم بکار می گیرند.

اکنون پس از چهل وسه سال حاکمیت قلدرانه و به شدت واپسگرایانه ی ملاها، عملا ؛ فقر، فساد، سرکوب و تحجر رواج یافته و مردمان سرزمین ایران در چنبره ای از بحران های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی و اخلاقی گرفتار آمده اند و هر روز بیش از پیش به سیاه چاله ی فقر و نابودی فرو کشیده می‌شوند.

حکومت ولایی با بی رحمی و شقاوت، هرگونه اعتراض به وضع فاجعه بار امروزی را سرکوب کرده ، مخالفین را می کشد، به زندان می افکند و یا مجبور به ترک خانه و دیار می‌ نماید.
آنها برای صدور ایدئولوژی خشونتگرایی، دهشت افکنی، توسعه طلبی ابلهانه و دشمن تراشی های ماجراجویانه، منابع ملی ما را به حراج گذاشته و کشور را به انزوا کشانده و در راه این دشمن تراشی حتی از سرنگون کردن هواپیمای مسافربری و به قتل رساندن همه سرنشینان آن، هیچ واهمه ای به دل راه نمی دهند و ولی فقیه رژیم،به هیچکس پاسخگو نیست.
آنها این روزها بر تن دشنه آجین شده ی ما فریاد شادی سر داده و در این دهه ی زجر به جشن و پایکوبی می‌پردازند.

🔻هم میهنان گرامی !

کارگروه ملی فراخوانها، متشکل از نمایندگان تشکل های حقوقی، شخصیت های حقیقی و رسانه های مردمی که به قصد پیدا کردن نمادی برای اتحاد درعمل و ایجاد همبستگی ملی، مدت زمانی است ، کمپین#قابلمه_های_خالی را تشکیل داده است، از شما دعوت می کند برای شروع این کارزار اعتراضی، در ساعت ۹ شب ۲۲ بهمن ماه چراغ های خود را خاموش کرده و با رفتن بر روی پشت بام ها و تراس ها و با کوبیدن بر قابلمه های خالی، درد و رنج خود را فریاد زده و همبستگی ملی خود را اعلام نماییم.

کار گروه ملی فراخوان‌ها

۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ خورشیدی
https://t.me/Parklaleh98

کپی رایت © 2023 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0