صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > بیانیه‌ها > پیام جبهه ملی ایران : به ارتش ملی ایران

پیام جبهه ملی ایران : به ارتش ملی ایران

چهار شنبه 1 فوريه 2023

ای فرزندان ملت ایران در ارتش ملی، و ای فرماندهان میهن پرست، ما هشدار میدهیم که در شرایط جنبش مردمی زنان ایران برای آزادی و رهایی از یک حکومت فاسد و زورگوی ضد بشری که تنها هنرشان غارت ملت و کشور و ویران کردن میهن افتخارآمیز چندین هزار ساله ما بوده، وظیفه شما بازدارندگی از گشت‌های مزاحم ارشاد و مزدوران آدمکش وارداتی رژیم است که در خیابانهای دهها شهر به دختران و خواهران و مادران شما شلیک می‌کنند، در بازداشتگاه به قصد تجاوز کتک می‌زنند و گاه به قتل می‌رسانند. شما فرزندان برومند ایران‌زمین وظیفه دارید که این موجودات خطرناک مسلح را از آزار و آسیب رسانی به خواهران و مادران خود و فرزندان میهن بازدارید.

فرماندهان شما هم وظیفه دارند که اجازه دهند به دفاع از هم میهنانمان بپردازید و حتی آن را مدیریت کنند. نگذارید یک مشت آدمکش وارداتی به خواهران و مادران و برادران شما که سرنگونی این حکومت وحشی و دزدسالار را می‌خواهند آسیب برسانند.

ما همچنین به وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه پیام میدهیم که مزدوران پشتیبان این حکومت فاسد و جانی را شناسایی کنند، نه هم میهنان معترض خسته از زندگی در فقر و فلاکت و زورگویی و خشونت را. در حکومت دموکراتیک پیش رو، شما برای رفتارتان در این جنبش مردمی پاسخگو خواهید بود. به مردم بپیوندید و جنایتکاران مزدور رژیم را شناسایی نمایید. در غیر این صورت شما هم همراه با قوه قضائیه فاسد ویرانگر مورد بررسی قرار خواهید گرفت. خود را از اطاعت ماموران امنیتی روسیه که رهبری را حفاظت میکنند رها کنید. پوتین خودش هم مشکل زنده ماندن دارد.

ما هشدار می‌دهیم که جاسوسان بی‌شمار بیگانه که در سامانه‌های کشوری و لشگری میهن ما کاشته شده‌اند و فریب خوردگان آنان را شناسایی و خنثی کنید. مزدوران مسلح وارداتی توسط حکومت اسلامی که به جان مردم افتاده اند را شناسایی و خنثی کنید.
ما دیگر نباید فریب 1357 را بخوریم که بیگانگان خواست خود را بر ما تحمیل کردند؛ و نه سالهای 88، 98 و شاید امروز را که سرکوب مردم توسط سازمان‌های جاسوسی بیگانه مدیریت می‌شد.

ما از نیروی انتظامی می‌خواهیم که فرمان آتش فرماندهان خود را علیه هم میهنان اطاعت نکنند، زیرا همانگونه که پیشتر در موارد بلوچستان و خوزستان اعلام کرده بودیم می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد.

ما در آستانه یک جنگ داخلی هستیم. فقط دخالت جلوگیرانه شما فرزندان ایران از این رویداد بسیار خطرناک است که میتواند کشورمان را از هرج و مرج و پاره‌پاره شدن نجات دهد. شما سازمانهای امنیتی باید بسیار بسیار هوشیار و نگران مرگ ایران باشید نه نگران مرگ یک حکومت دزد و آدمکش. پیروزی شما را خواهانیم.

جبهه ملی ایران، شورای ششم

کورش زعیم، سخنگو

30 شهریور 1401خ، روز جهانی صلح

کپی رایت © 2023 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0