صفحه نخست  |  متن سند همبستگی  |  شورای اجرایی  |  هموندان همبستگی  |  پیوستن به هموندان  |  Facebook  |  Declaration of Formation

پذيرش > بیانیه‌ها > بیانیه جبهه ملی ششم : مولد سازی

بیانیه جبهه ملی ششم : مولد سازی

جمعه 3 مارس 2023

راهزنی در روز روشن به نام مولد سازی

غارت دارایی ها و مصادره اموال ملت ایران، مانند کارآفرینان و کارخانه هایی که ایران را دومین کشور صنعتی آسیا پس از ژاپن کرده بود؛ و انقلابگران چهل سال پیش همه را مصادره و برای غارت تحویل فرزندان و نوچه های بی لیاقت و دزد و بیسوادشان دادند؛ و در چهار دهه گذشته هم تا توانسته اند از دارایی های ملت و میهن دزدیدهاند، مثل اینکه اینهمه غارت اشتهای آقایان را برای پول مفت ارضاء نکرده که تصمیم گرفته اند؛ اموال دولتی را هم که متعلق به تمامی ملت ایران است با حکم حکومتی و حتی بدون دخالت مجلس دست نشانده و قوه قضائیه گوش به فرمانشان بین حودشان تقسیم کنند یا به کشورهای "دوست" مانند چین و روسیه تقدیم نمایند. خیانت به کشور تا آنچا پیشرفته که حتی پیشنهاد صدور سند مالکیت برای جزیره های شاخاب پارس هم پیشنهاد شده تا بتوانند خاک ایران زمین را به عنوان ملک شخصی به کشورهای عربی ثروتمند یا به چین بفروشند! با پایان این حکومت اسلامی دیگر چیزی از ایران ما جز خاک سوخته باقی نخواهد ماند.

دختران و پسران جوان ما را هم که تجاوز و زندانی و شکنجه میکنند یا میکشند، مخالفان را هم که زندانی، شکنجه و اعدام میکنند؛ دارایی های طبیعی کشور را هم که مانند معادن و نفت و گاز و جنگلها و مردابها و رودخانه ها و آبهای زیرزمینی و حتی درختان نخل و ماسه کنار دریا و خاک کشاورزی ما را هم که غارت میکنند و میفروشند، کالاهای وارداتی و صادراتی را هم که قاچاق میکنند، دیگر چیزی برای کشور نمانده بجز اموال دولتی که آنها را هم با "حکم حکومتی" و فرمان غیرقابل سرپیچی و حفاظت از مجازات میخواهند بفروشند یا میان خودشان تقسیم کنند و سپس به چند برابر بها به مردم بفروشند، و.... لابد با پولش از کشور فرار کنند، چون دیگر چیزی برای دزدیدن نمیماند.

انگار حمله دوم عرب به میهن ما در حال اوج است و ما به 1400 سال پیش باز میگردیم. آن حمله که با خیانت و میهن فروشی یک فرمانده نظامی خائن کشور خودمان شکل گرفت. امروز هم با خیانت فرماندهان خودمان به ویرانی مطلق کشیده میشود که زمینه احتمال چند پاره شدن میهن چند هزار ساله ما هم فراهم خواهد شد.

باید به یاد بیاوریم که آن فرمانده نظامی خائن 1400 سال پیش به عشق زسیدن به پادشاهی ایران ترتیب حمله عرب به ایران را فراهم آورد، و با فریب رستم فرخزاد فرمانده بزرگ ایران، که با هم دوست و همکار بودند به عدم مقاومت، دروازه را برای دشمن باز کرد که نتیجه اش آن ویرانیها و جنایتهای غیرقابل تصور علیه مردم میهن ما رخ داد. پس از آنهمه غارت و کشتار و ویران سازی و تصرف ایران، رویای پادشاهی او هم فقط به شهرداری شهر کوچک نهاوند منتهی شد. امروز هم بازماندگان و وارثان ذهنیت آن مهاجمان تصور میکنند با این ثروتهای عظیم ملت ایران که غارت کرده اند؛ و اکنون میخواهند بقیه را هم جارو کنند، به کجا خواهند رسید؟ در کجای جهان میتوانند راحت زندگی کنند؛ و برای چند سال؟ یا حتی چند ماه؟!

کورش زعیم، سخنگوی شورای ششم

جبهه ملی ایران

تهران، 1 اسپند 1401خ – سالگرد فاجعه ترکمانچای


پیوست : تمام معاملات و خرید وفروشهایی که در موارد بالا انجام گیرد هیچگونه اعتبار حقوقی ندارند ودر ایران آزاد اینگونه اسناد باطل اعلام خواهند شد.

همبستگی برای دمکراسی وحقوق بشر در ایران(برونمرز)

کپی رایت © 2023 - همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران | استفاده از مطالب سايت با ذکر منبع آزاد ميباشد | | نقشه‌ى سايت |  پيگيرى فعاليت سايت RSS 2.0